Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę Mistrzem Gry Podanie by Escrool


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

28906367448186274496.png

Na początku podania chciałem napisać kilka słów na wstęp i może więcej
Mam na imię Mateusz mam 17 lat rzecz jasna w tym roku 18 mieszkam w województwie śląskim okolice Rybnika.
Gram w Metina od 2008 roku polskiej wersji aż do dziś i jakoś mi się to nie nudzi .
Wiedzę swoją posiadam o metin2 a ogólnie na grę poświęcam od 3-5 h nawet . !
Szukałem coś dla siebie od Grafiki,Języków Programowania do robienia swoich serwerów metin 2 ale mi to nie szło.
Ale myślę że się doskonale nadam na posadę GM jak zarówno TGM .

21346548529156161189.png

Tak jak wspomniałem wcześniej gram w metina od 2008 roku
Moją pierwszą, postacią Był Wojownik o nicku Naruto96 Wojownik Mental
Jego poziom był 32 Lv na Onyksie . Były i również fail mając 1kk za tamtych czasów było to sporo.
Kupując Zdjęcie konia za 1kk postanowiłem się poddać ale nie na długo po dwóch dniach stworzyłem nowe konto.
Tym razem na Monastyr również wojownik Klimex 51 Lv Body .
Ogólnie zaprzestałem grać w Metina na PL'u z tego względu że nie dało się expić bo wszędzie były boty.
Jedyny + botów był że nie biły Kamieni Metin.
Jeżeli chodzi o podstawy jako GM / TGM znam na 100% .
Byłem nie raz GM jak zarówno TGM na kilku projektach dedykowanych mogę napisać na (PW) jakie to były.
I jak zarówno też na Hamachi Komedy ogarnięte ale GM nie opiera się głównie na komendach .
Tylko na ogarnianiu Hołoty tak zwanej Botów,Hackerów,Spamerów i gorzej
.

93524206070929581458.png

Jestem osobą ogarniętą mam swój honor cierpliwość oraz podejście do każdej sprawy.
Każdą sprawę i jakiekolwiek konflikty po między Graczami rozporządzać na spokojnie .
Mam spore poczucie humoru i da się pożartować i to porządnie .
Nie obrażam innych bez powodu nikogo nie faworyzuję.
Jestem dla każdego taki sam i nic więcej.
Nie dzielę znajomych bo ktoś jest bogatszy a ktoś biedniejszy.

19750770859148005094.png

-Pomagał w ciężkich sprawach.
-Odpowiadał na każde pytania.
-Kontrolowanie ruchu na forum.
-Pomoc na Team Speak 3.
-Pilnowanie porządku na serwerze oraz jego estetyki.
-Szukał botów,Hackerów.
-i wiele więcej.

78697557600368938570.png

Podanie było pisane ale zostało zamknięte.

ziAxB2s.png?1

Opublikowano

polecam. :)

Dziękuję za twoją opinię o mojej osobie . :) pozdrawiam

ziAxB2s.png?1

Opublikowano

Ogarnieta prezentacja swojej oferty.

Polecam

Dziękuję również za twoją opinię Asek ;)

ziAxB2s.png?1

Opublikowano

Od razu widać, że zna się na rzeczy, zadbał o estetykę podania, ogarnięty.

Bardzo polecam, z pewnością nie zawiedziecie się na nim ;)

by Neosieł

Opublikowano

Teraz młody to się postarałeś nad estetyką swojego podana również polecam bardzo mocno :)

Cyrk.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...